Uwaga Pielgrzymi!

Przed pielgrzymką można będzie wykonać badanie USG Dopplera i dowiedzieć się jak przeciwdziałać rozwojowi Przewlekłej Niewydolności Żylnej. Badanie jest bezpłatne i zorganizowane specjalnie dla osób, które wezmą udział w pielgrzymce. Badania USG Dopplera dla pielgrzymów – 31.07 i 01.08. Rejestracja – 30 i 31.07, 01.08 w punkcie zapisów na ul. Bujwida 51.

 

Bezpłatne badania USG Dopplera dla pielgrzymów – 31.07 i 01.08. Rejestracja – 30 i 31.07, 01.08 w punkcie zapisów na ul. Bujwida 51.

Drodzy Pielgrzymi!

Mamy dla Was specjalny komunikat – wrocławska firma Hasco-Lek przeprowadzi bezpłatne badania USG Dopplera dla osób, które w tym roku pielgrzymują na Jasną Górę. Uwaga! Liczba osób, które mogą być przebadane jest ograniczona! Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły:

W drugim i trzecim dniu zapisów na pielgrzymkę tj. 31 lipca oraz 1 sierpnia br. w Centralnym Biurze Pielgrzymki Wrocławskiej przy ul. Bujwida 51  w D.A. „Wawrzyny” odbędzie się akcja edukacyjna Instytutu Zdrowych Nóg, w ramach której można będzie wykonać badanie USG Dopplera i dowiedzieć się jak przeciwdziałać rozwojowi Przewlekłej Niewydolności Żylnej (PNŻ). Badanie jest bezpłatne i zorganizowane specjalnie dla osób, które wezmą udział w pielgrzymce.

Do przeprowadzania badania USG Dopplera niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się podczas zapisów na pielgrzymkę. Pielgrzymi, którzy będą chcieli się przebadać, otrzymają numerek z datą i godziną badania. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, każdego dnia zapisów przebadamy do 60 osób.

 

Bezpłatne badania USG Dopplera dla pielgrzymów – 31.07 i 01.08

Rejestracja – 30 i 31.07, 01.08

USG Dopplera monitoruje przepływ krwi w tętnicach i żyłach, dzięki czemu pozwala stwierdzić jak poważne są zmiany żylne.

 

Przewlekła niewydolność żylna uważana jest za kolejną chorobę cywilizacyjną. Nie można jej ignorować, ponieważ jej objawy znacząco obniżają jakość życia pacjenta, a nieleczona choroba może prowadzić do powikłań zagrażających zdrowiu i życiu chorego. Warto więc skorzystać z bezpłatnego badania USG Dopplera oraz porad specjalistów Instytutu Zdrowych Nóg. Partnerem akcji jest DIH – marka skupiająca w portfolio preparaty wzmacniające i uszczelniające ściany naczyń krwionośnych zapobiegające rozwojowi żylaków, obrzęków nóg, czy pajączków naczyniowych.

 

Producentem DIH i organizatorem Instytutu jest PPF Hasco-lek S.A.