Książka - Dopokąd idę

Książka "Dopokąd idę" to, publikacja poświęcona Wrocławskiej...

Czytaj więcej

Zapisz się do Bożej Chmury

Zapraszamy do zapisywania się do Nubes Dei (Bożej Chmury)...

Czytaj więcej

Uwaga Pielgrzymi!

Przed pielgrzymką można będzie wykonać badanie USG Dopplera i dowiedzieć się jak przeciwdziałać rozwojowi Przewlekłej Niewydolności Żylnej. Badanie jest bezpłatne i zorganizowane specjalnie dla osób, które wezmą udział w pielgrzymce. Badania USG Dopplera dla pielgrzymów – 31.07 i 01.08. Rejestracja – 30 i 31.07, 01.08 w punkcie zapisów na ul. Bujwida 51.

 

Bezpłatne badania USG Dopplera dla pielgrzymów – 31.07 i 01.08. Rejestracja – 30 i 31.07, 01.08 w punkcie zapisów na ul. Bujwida 51. 

Drodzy Pielgrzymi!

Mamy dla Was specjalny komunikat – wrocławska firma Hasco-Lek przeprowadzi bezpłatne badania USG Dopplera dla osób, które w tym roku pielgrzymują na Jasną Górę. Uwaga! Liczba osób, które mogą być przebadane jest ograniczona! Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły:

W drugim i trzecim dniu zapisów na pielgrzymkę tj. 31 lipca oraz 1 sierpnia br. w Centralnym Biurze Pielgrzymki Wrocławskiej przy ul. Bujwida 51  w D.A. „Wawrzyny” odbędzie się akcja edukacyjna Instytutu Zdrowych Nóg, w ramach której można będzie wykonać badanie USG Dopplera i dowiedzieć się jak przeciwdziałać rozwojowi Przewlekłej Niewydolności Żylnej (PNŻ). Badanie jest bezpłatne i zorganizowane specjalnie dla osób, które wezmą udział w pielgrzymce.

Do przeprowadzania badania USG Dopplera niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się podczas zapisów na pielgrzymkę. Pielgrzymi, którzy będą chcieli się przebadać, otrzymają numerek z datą i godziną badania. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, każdego dnia zapisów przebadamy do 60 osób.

 

Bezpłatne badania USG Dopplera dla pielgrzymów – 31.07 i 01.08

Rejestracja – 30 i 31.07, 01.08

USG Dopplera monitoruje przepływ krwi w tętnicach i żyłach, dzięki czemu pozwala stwierdzić jak poważne są zmiany żylne.

 

Przewlekła niewydolność żylna uważana jest za kolejną chorobę cywilizacyjną. Nie można jej ignorować, ponieważ jej objawy znacząco obniżają jakość życia pacjenta, a nieleczona choroba może prowadzić do powikłań zagrażających zdrowiu i życiu chorego. Warto więc skorzystać z bezpłatnego badania USG Dopplera oraz porad specjalistów Instytutu Zdrowych Nóg. Partnerem akcji jest DIH – marka skupiająca w portfolio preparaty wzmacniające i uszczelniające ściany naczyń krwionośnych zapobiegające rozwojowi żylaków, obrzęków nóg, czy pajączków naczyniowych.

 

Producentem DIH i organizatorem Instytutu jest PPF Hasco-lek S.A.