Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę

aktualności

Trzebnica - św. Jadwiga

kawiarenka

info dla mediów

media o nas

pomóż pielgrzymce

grupy pielgrzymkowe

trasa

vademecum pielgrzyma

księża w służbach

służby pielgrzymkowe

historia

świadectwa

różności

galeria zdjęć i filmów

linki

kontakt

szukaj

Ksiązki Orzecha

Grupa VII - Ziemia strzelińska, Wrocław - Nowy Dwór, Kąty Wrocławskie

Przewodnik: ks. Paweł Jędrzejski

par. p.w. św. Piotra i Pawła, ul. Kościelna 2, Kąty Wrocławskie 55-080, tel. 885 717 000, pajed@poczta.onet.pl

Ksiądz przewodnik

Zapisy 2014

Informacje o zapisach 2014

Opis grupy

GRUPĘ 7 znaną powszechnie pod nazwą "Siódemeczka" stanowią kolejne pokolenia ludzi, którzy pragną przeżyć przygodę z Jezusem, do której przygotowuje nas wydarzenie wspólnego pielgrzymowania, kroczenia do tronu Matki. To nasze wspólne pielgrzymowanie zawsze jest początkiem nawiązywania się przyjaźni, sympatii, ubogacenia kontaktem z drugą osobą, w klimacie wzajemnego szacunku, modlitwy, która prowadzi nas do wspólnej radość. patrząc wstecz nie sposób pominąć tych wszystkich, którzy nam pomagali w tym pielgrzymowaniu. podwaliny tej grupie dał jej pierwszy przewodnik ks. Adam Lech, później do tronu Maryj prowadzili nas ks. Zdzisław Pluta, ks. Stanisław Jóźwiak, ks. Janek Sienkiewicz, po czym przewodnikami zostają kolejni wikariusze parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelinie w śród których są: ks. Tomasz Pukarski, Ks. Bogdan Kapica, o. Krzysztof (z zakonu Trynitarzy), Ks. Piotr Oleksy, a obecnie Ks. Wiesław Wawrzynów.

Wraz z rozwojem pielgrzymki obecna grupa siódma wyłoniła się z grupy 11. Dziś obejmuje ona różne parafie i miejscowości wśród których są: Strzelin, Wiązów, Kąty Wrocławskie, Wrocław - Nowy Dwór, a także ci wszyscy, którzy się do nas zapiszą i wyruszą w drogę.

Zapewniamy dobrą atmosferę, modlitwę do której każdy może się włączyć jako prowadzący, nie tylko gotowymi formułami zatwierdzonymi przez kościół prosząc w intencjach dla siebie ważnych, śpiew do którego zachęcamy, trochę wody dla ochłody, słońca, deszczu i wietrzyka, by nie znudził sie ten klimat. Zapraszamy także na ciekawe konferencje, których mam nadzieje miło się słucha i stosuje w życiu. Jesteśmy w stanie zapewnić odpoczynek na ściernisku jak i siłownie dla miłośników kulturystyki. Moi drodzy przyjaciele u nas dla każdego coś się znajdzie. Na koniec tych kilku niezdarnie napisanych słów pragnę podziękować tym wszystkim, którzy rok rocznie przyczyniają się do tego że grupa 7 istnieje i funkcjonuje. Dziękuję wszystkim sponsorom i wieloletnim darczyńcom naszej grupy, często bez ich pomocy trudno by było opatrywać rany, czy napić się wieczorem ciepłej herbaty, za ich cichą posługę i pomoc dziękuję.

DROGI CZYTELNIKU!!!

Nie wiesz co robić na wakacjach???? Masz wolny czas między 2 sierpnia, a 10 sierpnia!!!! ZAPRASZAMY z nami na szlak pielgrzymkowy do przeżycia przygody z Jezusem, którą będziesz mógł kontynuować przez całe życia!!!!

(ks. Wiesław Wawrzynów)

zobacz archiwalną wersję tej strony

copyright (c) Piesza Pielgrzymka Wrocławska | kontakt | wykonanie strony Piotr Surowiecki
stat4U Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Pielgrzymkowy serwis społecznoœciowy